1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AndrejGagale
Последна активност:
28 Јануари 2020 во 00:36
Зачленет:
12 Април 2009
Мислења:
525
Допаѓања:
64
Поени од трофеи:
432

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Прилеп

Сподели

AndrejGagale

Gaining Experience, Машко, од Прилеп

AndrejGagale последен пат беше виден (како):
28 Јануари 2020 во 00:36