1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AndrejFerdzo
Последна активност:
19 oктомври 2018 at 10:12
Зачленет:
18 ноември 2013
Мислења:
828
Допаѓања:
279
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Веб-страна:

Сподели

AndrejFerdzo

Gaining Experience, Машко

AndrejFerdzo последен пат беше виден (како):
Прегледува тема „Барам сервисер на ПЦ кој доаѓа дома, 19 oктомври 2018 at 10:12