1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Andrej Dida
Последна активност:
25 Август 2016
Зачленет:
17 Август 2016
Мислења:
9
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко

Сподели

Andrej Dida

Intern, Машко

Andrej Dida последен пат беше виден (како):
25 Август 2016