1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
andreevski1983
Последна активност:
1 Април 2020 во 13:12
Зачленет:
15 Август 2013
Мислења:
33
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
7 Февруари 1983 (Возраст: 37)
Локација:
Veles
Занимање:
Sofer

Сподели

andreevski1983

Intern, Машко, 37, од Veles

andreevski1983 последен пат беше виден (како):
Учествува во пораката, 1 Април 2020 во 13:12