1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
and_2009
Последна активност:
4 Декември 2019
Зачленет:
3 Јули 2007
Мислења:
8
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
302

Следачи 1

Роденден:
1 oктомври 1979 (Возраст: 40)

Сподели

and_2009

Intern, 40

and_2009 последен пат беше виден (како):
4 Декември 2019