• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од anchie

 1. A

  Se bara embedded programer

  Adresa Koja e adresata na kancelariite na firmata, dali imate web strana? Od koga e registrirana firmata vo Makedonija?
 2. A

  Проблем со задача во Ц++ !

  sto mislis za vakvo resenie ? So kodot se zapisuva i dali nekoja bukva se povtoruva for (int r=0; r<=vtor.length(); r++) { Used[r]=-1; } while (i <= prv.length()) { y=0; while ( y <= vtor.length()) { najde=false; for (int r=0...
 3. A

  HaKeRcE

  Zdravo Pozdrav i od mene
 4. A

  Hi

  Zdravo Dobredojde :-)
 5. A

  Zdravo

  Zdravo na site, tuka sum da se druzime i da razmenuvame informacii, znaenje, iskustva, itn. itn. itn. itn.... Bravo za forumot :nazdravje:
На врв Дно