1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ana.Jones
Последна активност:
5 Март 2016
Зачленет:
5 Јуни 2013
Мислења:
3
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
25

Следачи 1

Пол:
Женско
Роденден:
22 Април 1988 (Возраст: 31)

Сподели

Ana.Jones

Intern, Женско, 31

Ana.Jones последен пат беше виден (како):
5 Март 2016