1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
an1verse
Последна активност:
17 oктомври 2019 во 20:33
Зачленет:
30 Мај 2014
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
4 Декември 1985 (Возраст: 33)

Сподели

an1verse

Intern, Машко, 33

an1verse последен пат беше виден (како):
17 oктомври 2019 во 20:33