1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
amos.sk
Последна активност:
28 Мај 2020 во 19:33
Зачленет:
25 Декември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
25 Јануари 1976 (Возраст: 44)

Сподели

amos.sk

Intern, Машко, 44

amos.sk последен пат беше виден (како):
28 Мај 2020 во 19:33