1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
amedia
Последна активност:
17 Април 2016
Зачленет:
13 Април 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
8 Јули 1972 (Возраст: 47)

Сподели

amedia

Intern, Машко, 47

amedia последен пат беше виден (како):
17 Април 2016