• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од AMC DOO

 1. A

  Рецензија QUART QP 1070 таблет

  Не е тупење...И јас се нервирам за креирањето на граматички грешки во имињата на производите, ги коригираме кога ќе ги фатиме, и веројатно ќе треба тоа во иднина повеќе да се трудиме.Самиот сајт е поврзан со интерниот ERP систем со количини, салони и слично и самото име му се задава на...
 2. A

  Рецензија QUART QP 1070 таблет

  Здраво друже... ОК е, после укажаната грешка и од нашите си вработени коригирано е веднаш и на сајт и на електронската верзија на флаерот, останува уште само на pdf-от ама source фајлот ми е на работа ќе мора во понеделник. Нити е лажен маркетинг нити ништо такво, телефоните стигнаа во последна...
 3. A

  Рецензија QUART QP 1070 таблет

  Значи од продадени илјадници таблети од Quart досега се нема случено такво нешто со батерија.Обично ако е проблем воопшто и не полни или има проблеми со софтверот и тие се најчестите проблеми кои постојат и кои покрај негативното генерално мислење за кинезите не се јавуваат пречесто. Пример...
 4. A

  Рецензија QUART QP 1070 таблет

  Пријателе, Мислев како што ветив да не се расправам повеќе ама очигледно не е можно. Во претходната тема за еден друг таблет Quart како што пишавме имаше понегативни мислења за ама на никој не му одговоривме лично, ја изложивме вистината, ја објаснивме работата и најнормално повикавме некој како...
 5. A

  Рецензија QUART QP 1070 таблет

  Sale, ne znam kolku ne sledis na Fb obicno postirame tamu publikata e pomasovna. Za bilo koj proizvod vo AMC ne Quart koj spored onoj gore se pravi pozadi vo garaza, tuku i Samsung primer najnoviot 8 televizorf od 150.000 denari, slobodno vo sekoe vreme, testiras na lice mesto duri ne odlucis...
 6. A

  Рецензија QUART QP 1070 таблет

  Почитуван господин демистификатор на теории на заговор. Ти пишува Зоран Цоцовски, маркетинг претставник од АМЦ. Однапред се извинувам за тонот кој ќе го користам во одговорот, ама на вакво труење потребно е нели малце серум како противтежа. Значи ја прифаќам формата на твоето хејтање и еве ти...
 7. A

  Vashe iskustvo so Quart QP990 Tablet.

  Zdravo Martin... Eve da ne ispadne deka lazam...ti prakjam mailot koj sum go pustil uste vo ponedelnikot...ama mesto Kalco otislo Klaco....Mozeme od ponedelnik da sedneme na kafe, da se zapoznaeme i nema problem. Eve go mailot koj sum ti go pratil vo ponedelnikot. To: [email protected]
 8. A

  Vashe iskustvo so Quart QP990 Tablet.

  Тоа е тоа за што се залагаме цело време. После празниците те конактираме. Пријатни празници на тебе и сите на it.com.mk
 9. A

  Vashe iskustvo so Quart QP990 Tablet.

  Супер, ќе очекуваме. Пријатни празници
 10. A

  Vashe iskustvo so Quart QP990 Tablet.

  Ок Друже. Респект за искреноста. Тука сме да се обидеме да го промениме твоето мислење на подобро. Поентата ни беше, и ние неколку пати ја објаснивме, дека немало ништо тајно, ништо лажно, ништо скришно. Значи само ги демантиравме шпекулациите со фактите. Инаку, те очекуваме во АМЦ...Отворени...
 11. A

  Vashe iskustvo so Quart QP990 Tablet.

  Odgovoreno gore, Xenon...
 12. A

  Vashe iskustvo so Quart QP990 Tablet.

  Има...Во моментот се спрема модулот за сајтот да може самиот клиент да си симнува од сајт. Ќе бидете известени на време.
На врв Дно