1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
amanito
Последна активност:
27 Јануари 2020
Зачленет:
10 Септември 2010
Мислења:
8
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
60
Роденден:
6 Јануари 1981 (Возраст: 39)

Сподели

amanito

Intern, 39

amanito последен пат беше виден (како):
27 Јануари 2020