1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Altair
Последна активност:
31 Јули 2019
Зачленет:
21 ноември 2015
Мислења:
5
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
30 Април 1989 (Возраст: 30)

Сподели

Altair

Intern, Машко, 30

Altair последен пат беше виден (како):
31 Јули 2019