1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
alshark
Последна активност:
20 ноември 2019 во 00:23
Зачленет:
8 Април 2016
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
28 Март 1987 (Возраст: 32)

Сподели

alshark

Intern, Машко, 32

alshark последен пат беше виден (како):
20 ноември 2019 во 00:23