• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од aloxa

 1. A

  Neka Kompjuterot Zarabotuva Namesto Vas

  me to
 2. A

  Онлајн Филмови Во Мк

  Јас ја отворам со Chrome и функционира Ок :)
 3. A

  Онлајн Филмови Во Мк

  Movie.mk изгледа како добра страна за филмови само колку ќе опстанат, имаше неколку вакви страни досега кој се затворија за брзо време.
На врв Дно