• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Последна активност на Allen

 • Allen
  Allen одговори на темата Паметни часовници.
  Huawei GT2 дефинитивно, S3 Frontier е стар веќе..
 • Allen
  Allen реагираше на мислењето на krema во темата Aliexpress со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Врие од преваранти на аљи.
 • Allen
  Allen одговори на темата Aliexpress.
  Тоа беше и работата, да пробам да видам дали вреди. Според ова искуство не вреди :)
 • Allen
  Allen реагираше на мислењето на DeJaVu во темата Aliexpress со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Зар вредело уопште да зимаш преку али? Може преку Аргентина да се регистрира за 200 ден. месечно. Колку плати и што пакет? Едит:Ау сеа...
 • Allen
  Allen одговори на темата Aliexpress.
  После 5 дена користење продавницата на типот му се затвори и ми го деактивираше акаунтот. Денес ми вратија парите од диспјут :) Не...
 • Allen
  Samsung Galaxy Note 10+ 5G На Ауто и морав да направам Resize (смалена резолуција) инаку беше повеќе од 4К Sent from my Samsung Note...
 • Allen
  Allen одговори на темата Машина за сушење (облека).
  Јас ваква имам и супер не служи година дена, мислам дека влегува во прајс рејнџот. Едино што ме нервира е малце на капакот пластиката...
 • Allen
  Да споделам мое искуство со Ледиком од пред месец дена. Прво на Samsung A5 2017 менував задно стакло, па после наредната недела менував...
 • Allen
  Allen реагираше на мислењето на Ragnar во темата Паметни часовници со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Дечки од кои причини гасите функции како пратење на пулс, GPS, stress, sleep tracking и тн.? Само за спортување ли ви се саатите? Според...
 • Allen
  Allen одговори на темата Паметни часовници.
  Mi bandot колку што знам јас има Activity tagging. Првиот пат коа ќе игра фузбал (или може аеробик и т.н.) ќе ја уклучи таа опција за...
 • Allen
  Allen реагираше на мислењето на Astro во темата Паметни часовници со Хаха Хаха.
  Децо, па ви се бодете :ROFLMAO:
 • Allen
  Allen реагираше на мислењето на dekomote во темата Паметни часовници со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Сеа, да гугламе? https://www.anhoch.com/product/44444/smart-bracelet-xiaomi-mi-band-3-black...
 • Allen
  Allen реагираше на мислењето на dekomote во темата Паметни часовници со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Ми бенд. 3, 4, 5. Види што ќе најдеш по огласи или купи си нов, до таа цена се.
 • Allen
  Allen одговори на темата Паметни часовници.
  Јас препорачувам Mi band 5, пошто чим е за фудбал работава ако акне некој голем ќе му смета ептен. Јас уште користам Mi band 3 и сум...
 • Allen
  Allen одговори на темата Red Dead Redemption 2.
  Repack.. светска работа, симињаш 50 гиги за 1 саат, отпакуваш 12 саати :LOL:
На врв Дно