1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Alksndr
Последна активност:
26 Јуни 2019
Зачленет:
7 Мај 2014
Мислења:
14
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко

Сподели

Alksndr

Intern, Машко

Alksndr последен пат беше виден (како):
26 Јуни 2019