1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Aligator1234
Последна активност:
7 Јули 2020 во 19:54
Зачленет:
3 Мај 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
25

Ги следи 1

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
12 Март 1996 (Возраст: 24)

Сподели

Aligator1234

Intern, Машко, 24

Aligator1234 последен пат беше виден (како):
7 Јули 2020 во 19:54