1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ali3nG0d
Последна активност:
16 oктомври 2019 во 01:57
Зачленет:
22 Март 2015
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Роденден:
1 Април 1995 (Возраст: 24)

Сподели

Ali3nG0d

Intern, 24

Ali3nG0d последен пат беше виден (како):
16 oктомври 2019 во 01:57