1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Algoritam
Последна активност:
11 Декември 2019 во 19:18
Зачленет:
21 ноември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
26 Јануари 1999 (Возраст: 20)

Сподели

Algoritam

Intern, Машко, 20

Algoritam последен пат беше виден (како):
11 Декември 2019 во 19:18