• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

alfa

Роденден
21 март 1959 (Возраст: 62)
Прекар
Jonson
Професија
elektronika
Омилен цитат
se sto e ubavo,trae kratko
Музика
pop-rok
Омилен спорт
odbojka
На врв Дно