1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
alexo
Последна активност:
24 Мај 2020
Зачленет:
23 Април 2007
Мислења:
169
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
180

Ги следи 1

Следачи 1

Роденден:
18 Декември 1989 (Возраст: 30)

Сподели

alexo

Intern, 30

alexo последен пат беше виден (како):
24 Мај 2020