1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои AlexM ги следи

 1. Busav

  Intern, 29
  Мислења:
  595
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  265
 2. fuUuUzZzZy

  Mr. Sensei, Машко, од Ohrid-Skopje
  Мислења:
  4,830
  Допаѓања:
  818
  Поени од трофеи:
  827
 3. gOJDO

  Мислења:
  8,572
  Допаѓања:
  11,345
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. Ivica_M

  Intern, 29
  Мислења:
  226
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  0
 5. joveBT

  Intern, 26
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  0
 6. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 36, од Скопје
  Мислења:
  7,827
  Допаѓања:
  5,008
  Поени од трофеи:
  2,312
 7. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  24,992
  Допаѓања:
  25,235
  Поени од трофеи:
  2,342
 8. RFox

  Intern, Машко, 26
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  31
  Поени од трофеи:
  235
 9. vik

  Intern
  Мислења:
  1,936
  Допаѓања:
  31
  Поени од трофеи:
  502