1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат AlexM

 1. CDR``

  Intern, Машко, 22, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 2. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 36, од Скопје
  Мислења:
  7,827
  Допаѓања:
  5,008
  Поени од трофеи:
  2,312
 3. RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,334
  Допаѓања:
  5,246
  Поени од трофеи:
  2,302
 4. rippermkd

  Gaining Experience, Машко, 35, од Bitola
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  187
  Поени од трофеи:
  125
 5. tomaso

  Practice makes perfect, Машко, 31, од Битола
  Мислења:
  1,064
  Допаѓања:
  1,565
  Поени од трофеи:
  612
 6. trajce tunev

  Intern, 30
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0