1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
alexard
Последна активност:
6 Јули 2011
Зачленет:
25 ноември 2007
Мислења:
14
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

alexard

Intern

alexard последен пат беше виден (како):
6 Јули 2011