1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Alexander_mkd
Последна активност:
20 Февруари 2020 во 19:44
Зачленет:
20 Април 2012
Мислења:
15
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
70

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
30 Септември 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Alexander_mkd

Intern, Машко, 28

Alexander_mkd последен пат беше виден (како):
20 Февруари 2020 во 19:44