1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Alexander
Последна активност:
2 Јуни 2016
Зачленет:
14 Декември 2011
Мислења:
6
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
30 Септември 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Alexander

Intern, Машко, 28

Alexander последен пат беше виден (како):
2 Јуни 2016