1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Alexander x
Последна активност:
4 Март 2020
Зачленет:
2 Мај 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
5 Мај 1988 (Возраст: 31)

Сподели

Alexander x

Intern, Машко, 31

Alexander x последен пат беше виден (како):
4 Март 2020