1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
alex_under
Последна активност:
2 Април 2011
Зачленет:
26 Јуни 2007
Мислења:
36
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
20 Декември 1980 (Возраст: 39)

Сподели

alex_under

Intern, 39

alex_under последен пат беше виден (како):
2 Април 2011