1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Alex77
Последна активност:
12 Декември 2019 во 17:45
Зачленет:
16 Јануари 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
29 Август 1977 (Возраст: 42)

Сподели

Alex77

Intern, Машко, 42

Alex77 последен пат беше виден (како):
12 Декември 2019 во 17:45