1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Alex1986
Последна активност:
13 Јули 2019
Зачленет:
19 Јануари 2009
Мислења:
12
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
170
Роденден:
28 Јануари 1986 (Возраст: 33)

Сподели

Alex1986

Intern, 33

Alex1986 последен пат беше виден (како):
13 Јули 2019