1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Alex
Зачленет:
10 Август 2008
Мислења:
340
Допаѓања:
152
Поени од трофеи:
335

Ги следи 1

Следачи 4

Пол:
Машко

Сподели