1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by alex-st

 1. alex-st
  Испрати

  HP ProBook 470 G5

  Може некоја слика да ставиш од лаптопот ?
  Мислење од: alex-st, 16 Февруари 2018 Во форумот: Продавам
 2. alex-st
 3. alex-st
 4. alex-st