1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Alex M
Последна активност:
19 oктомври 2019 во 06:24
Зачленет:
1 Февруари 2016
Мислења:
68
Допаѓања:
51
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
22 Август 1981 (Возраст: 38)

Сподели

Alex M

Gaining Experience, Машко, 38

Alex M последен пат беше виден (како):
19 oктомври 2019 во 06:24