1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
aleksnako
Последна активност:
7 Јули 2020 во 18:42
Зачленет:
10 oктомври 2012
Мислења:
170
Допаѓања:
98
Поени од трофеи:
110
Пол:
Машко
Роденден:
27 Јули 1975 (Возраст: 44)
Локација:
Скопје
Занимање:
Директор на фотографија

Сподели

aleksnako

Gaining Experience, Машко, 44, од Скопје

aleksnako последен пат беше виден (како):
7 Јули 2020 во 18:42