1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AleksandarSK
Последна активност:
23 Јануари 2020 во 05:27
Зачленет:
1 oктомври 2015
Мислења:
23
Допаѓања:
33
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
16 Април 1994 (Возраст: 25)

Сподели

AleksandarSK

Intern, Машко, 25

AleksandarSK последен пат беше виден (како):
23 Јануари 2020 во 05:27