• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

АлександарС

Роденден
16 септември 1991 (Возраст: 29)
Прекар
дандал
Професија
студент
Програмски јазици
pascal
На врв Дно