• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од AleksandarRistevski

 1. AleksandarRistevski

  Вадење поголема сума на пари од интернет

  Страницата не е сцам супер е се вадат пари работат со македонски картички едноставно е само ставиш картичка таму кога ќе верификуваат картичка можеш да вадиш и да ставаш по 150$ а кога ќе ја верификувасш и твојата адреса тогаш можеш по 500 $ да ставаш и да вадиш :) :)
 2. AleksandarRistevski

  Вадење поголема сума на пари од интернет

  Најдобра опција за Македонија е Solidtrustpay на секои извадени пари провизија ти е 5$ дали ќе вадиш 1000 или 100 исто ти е :)
 3. AleksandarRistevski

  Вршење услуга на вадење пари од Alertpay vo Makedonski banki !!!

  Контакт на skype Aleksandarcako !!!
 4. AleksandarRistevski

  Вршење обука и зачленување на Justbeenpaid

  Tоа е е-бизнис и е добра заработка проверено имам и докази ако има заинтересирани можат да се обратат на skype Aleksandarcako
На врв Дно