1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AleksandarRed
Последна активност:
14 Август 2019
Зачленет:
29 Јули 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
6 Јули 1990 (Возраст: 29)
Локација:
Veles, Macedonia

Сподели

AleksandarRed

Intern, Машко, 29, од Veles, Macedonia

AleksandarRed последен пат беше виден (како):
14 Август 2019