1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

aleksandardespotovikj's Recent Activity

 1. aleksandardespotovikj одговори на темата A1 (поранешно VIP).

  Не, субвенциите ги одзимаш од основната цена на уредот. @it_boy Испратено од SM-G960F преку IT.mk форум апликација

  14 Септември 2019 во 14:49
 2. aleksandardespotovikj одговори на темата Проценка Honor 7S - Нов, неотпакуван од ВИП.

  Веројатно мисли даден, подарен со обнова на договор со искористена субвенција.

  13 Септември 2019 во 07:45
 3. aleksandardespotovikj одговори на темата SSD - бенчмарци, сетап, искуства, предлози и прашања (генерална дискусија).

  Препорака за ssd за Lenovo Ideapad 330 ?

  12 Септември 2019 во 23:22
 4. На aleksandardespotovikj му/ѝ се допаѓа мислењето на Surreal во темата Македонски Пошти- општа дискусија.

  Читајќи ги сите мислења овде, дојдов до заклучок дека не е процесирана, но три дена и две пратки да не се процесирани ме буни. Страв ми...

  12 Септември 2019 во 18:50
 5. На aleksandardespotovikj му/ѝ се допаѓа мислењето на spiritBreaker во темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Rofl [IMG]

  11 Септември 2019 во 22:03
 6. На aleksandardespotovikj му/ѝ се допаѓа мислењето на TylerMkD во темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Толку е евтин, што ќе го купиш за 700 долари и ќе го шитнеш за 900 после!

  11 Септември 2019 во 15:56
 7. На aleksandardespotovikj му/ѝ се допаѓа мислењето на DrMTR во темата Samsung паметни телефони - генерална дискусија.

  Samsung изненадува со брзината на апдејтите. [IMG]

  11 Септември 2019 во 08:53
 8. aleksandardespotovikj одговори на темата Samsung паметни телефони - генерална дискусија.

  +1 S9 Ledikom Испратено од SM-G960F преку IT.mk форум апликација

  11 Септември 2019 во 08:53
 9. На aleksandardespotovikj му/ѝ се допаѓа мислењето на spiritBreaker во темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Не

  11 Септември 2019 во 00:24
 10. aleksandardespotovikj одговори на темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Чек, има некој модел со usb c или не ? Испратено од SM-G960F преку IT.mk форум апликација

  11 Септември 2019 во 00:09
 11. aleksandardespotovikj одговори на темата Исти интернет пакет на 2 локации.

  Ако погоре мислите на а1 комбо бокс рутерот со 4г, за жал тој неможете да го шетате каде сакате, односно може да се користи само на 2...

  8 Септември 2019