1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
aleksandardespotovikj
Последна активност:
16 Декември 2018 at 22:00
Зачленет:
7 Март 2014
Мислења:
822
Допаѓања:
340
Поени од трофеи:
205

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
20 Јануари 1995 (Возраст: 23)

Сподели

aleksandardespotovikj

Gaining Experience, Машко, 23

aleksandardespotovikj последен пат беше виден (како):
16 Декември 2018 at 22:00