1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

AleksandarCaki's Recent Activity

 1. AleksandarCaki започна нова тема:

  Полнач за Асус лаптоп

  Купувам исправен полнач за Асус лаптоп. https://www.amazon.com/Adapter-A15-120P1A-PA-1121-28-Charger-UX510UW/dp/B07F2KSY9Q Овој е...

  Форум: Купувам

  21 Август 2019 во 10:09