1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AleksandarCaki
Последна активност:
25 Февруари 2020 во 10:00
Зачленет:
19 Јуни 2015
Мислења:
598
Допаѓања:
1,430
Поени од трофеи:
215
Пол:
Машко
Роденден:
10 Јануари 1993 (Возраст: 27)
Локација:
Скопје
Занимање:
Архитект

Сподели

AleksandarCaki

Practice makes perfect, Машко, 27, од Скопје

AleksandarCaki последен пат беше виден (како):
25 Февруари 2020 во 10:00