• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од aleksandar1537

 1. A

  Колку е исплатливо да вложиш во NeoBux

  Ма оди бавно што е за очекување. За недела дена собрав 1,2 долари, вчера купив 5 реферали и сега ќе видам.
 2. A

  Колку е исплатливо да вложиш во NeoBux

  Значи, треба да се батали..
 3. A

  Колку е исплатливо да вложиш во NeoBux

  Ма, само што што почнав со Необуксот, така да нема некое ускуство во оваа. Почнав да кликам пред една недела, да видам дали е точно тоа што го пишуваат на сајтовите во врска со Необуксот. Какви се твои искуства ?
 4. A

  Колку е исплатливо да вложиш во NeoBux

  Како ги подигаш пари од банка? Ај, објасни, бидејќи читав дека не е возможно да се земаат пари во РМ
На врв Дно