• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од aleksandar123

  1. A

    HDMI problem

    Decki prvo da go pozdravam forumot,super ste Imam problem so hdmi priklucok,znaci se raboti za bluray player lg bd630,se bese ok so priklucokot ,vadev ,stavav hdmi kabel bez broblem,e sea posleden pat koga go staviv vo bluray ne mi go prepozna ,smeniv drug kabel isto,vo upatstvoto pisuva deka...
На врв Дно