1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Aleksandar012
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 08:44
Зачленет:
12 Јануари 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
4 Септември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Aleksandar012

Intern, Машко, 29

Aleksandar012 последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 08:44