1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Aleksandar MKD
Зачленет:
19 Мај 2014
Мислења:
6
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко

Сподели