1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
aleksandar juve
Последна активност:
10 Мај 2017
Зачленет:
5 Јануари 2009
Мислења:
62
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Ги следи 1

Роденден:
13 Април 1989 (Возраст: 30)

Сподели

aleksandar juve

Intern, 30

aleksandar juve последен пат беше виден (како):
10 Мај 2017