1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Aleks88

 1. Aleks88
 2. Aleks88
 3. Aleks88
 4. Aleks88
 5. Aleks88
  Испрати

  Топ 5 игри

  #Splinter Cell #Crysis #Max Payne #GTA V #Forza Horizon 4
  Мислење од: Aleks88, 29 Јануари 2019 Во форумот: PC
 6. Aleks88
 7. Aleks88
 8. Aleks88
 9. Aleks88
 10. Aleks88
  bas taka :)
  Мислење од: Aleks88, 7 Декември 2009 Во форумот: Microsoft Windows
 11. Aleks88
 12. Aleks88
 13. Aleks88
 14. Aleks88