1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Alek24
Последна активност:
20 Декември 2010
Зачленет:
18 Април 2007
Мислења:
83
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
14 Декември 1986 (Возраст: 33)

Сподели

Alek24

Intern, 33

Alek24 последен пат беше виден (како):
20 Декември 2010